Beschikbaarheid: Binnen 2 tot 4 werkdagen
Levereenheid: per stuk
Alle loopwielen van de hangrol hebben een eigen wentellager en zijn standaard voorzien van stalen wielschijven. De optie 'geluidsdempend' is voorzien van een coating van nylon versterkt met glasfiber.
De aangegeven draagkracht is berekend op het gebruik van ophang bevestigingsteunen aan de rails. Deze dienen geplaatst te zijn om de 70 cm.
Plaats bij schuifdeuren nooit meer dan twee rollen per deur. Indien het draagvermogen onvoldoende is, dient u een zwaardere uitvoering te kiezen.
De optie 'geluidsdempend' zorgt voor een rustige en geruisloze loop. Dit halveert het geluid ten opzichte van de stalen uitvoering.
Voordelen:
- Soepele loop en een lange levensduur.
- De speciale constructie laat een lichte overhelling toe van het profiel. Hierdoor voorkomt u eenzijdige
belasting van de rollen.
- Gesloten lagering van de rollen maakt bijsmering niet nodig.
- Bij gebruik van de optie 'geluidsdempend' halveert het geluid ten opzichte van stalen uitvoering.
Materiaal: gegalvaniseerd staal
Maximale belasting: 150 kg per hangrol
Uitvoering: dubbel (4 afzonderlijk gelaagde loopwielen)
Draadeind: m12 x 80 mm
Hoogte stelbaar als deur hangt: Ja
Optie: geluidsdempend
Merk: Ball-Tik








