Vanwege een storing bij onze transporteur worden de bestellingen van afgelopen weekend en maandag een dag later geleverd. Onze excuses voor het ongemak!
Vrijdag 30 december sluiten wij om 14:30. Bestellingen kunnen deze dag afgehaald worden tot 14:00.
Het geanodiseerd aluminium afdekprofiel dient om de glasklemmen te verbergen waarmee een glazen schuifdeur wordt opgehangen. Het afdekprofiel wordt geleverd exclusief afsluitstukken. Het profiel kan gemakkelijk om de glasklemmen geklemd worden.
- Materiaal: geanodiseerd aluminium- Lenge: 2 meter
- Afsluitstukken voor 10 mm glasdikte of 12 mm glasdikte- Ophangset Expert 80 kg met softclose- Ophangset Expert 80 kg met softclose en softopen- Bovenrail 80 kg
Per stuk
Als je hebt besloten om een schuifdeur te gaan plaatsen komt de vraag: Wat voor schuifdeursysteem wil ik eigenlijk? We zullen de verschillende type schuifdeursystemen hier laten zien.
We leggen je hier stap voor stap uit hoe je een softclose netjes (en snel) geïnstalleerd krijgt aan de hand van de drie meest gestelde vragen.